Rocznica OptionFair – test i opinie na platformie

 

W tym miesiącu Opcje binarne Brokerage OptionFair – celebratesits 3-cią rocznicę ponieważ powstała w czerwcu 2010. W związku z tym, OptionFair potraja wszystkie pierwsze osady, które są większe niż lub równy 300 dolarów w ciągu miesiąca czerwca.

Podsumowując, jeśli pierwszy depozyt wynosi 300 dolarów, OptionFair zaliczy koncie 600 dodatkowych dolarów i można rozpocząć handel z $ 900. ten kontakt

Należy jednak pamiętać, że terminy Bonus i warunki. Aby uwolnić bonus, a tym samym móc go wypłacić, trzeba zdawać sobie sprawę 40-krotności jego wartość transakcji.

Aby skorzystać z tej oferty, należy otworzyć konto i dokonać pierwszej wpłaty. Oferta jest ważna od 1 do 30 czerwca 2013 r.

Otwarcie konta z OptionFair przez ten link pozwala skorzystać z ekskluzywnego 50% zamiast 20% bonus dla depozytów powyżej $ 500 mm. Maksymalna premia jest ograniczona do $ +4.000 (zamiast $ +1.500!).

Aby uczcić tę rocznicę, zdecydowaliśmy się przetestować swoją platformę dla Ciebie. Przede wszystkim, oferują wiele możliwości handlowe, w tym indeksów (Dow- Sprawdzaj?c mój ?ród?o Jones, CAC40 tym IBEX-Future), jak również na rynku Forex (EURUSD, NZDUSD …), zapasy (Amazon, Coca-Cola czy nawet Facebook) i towarów ( Ropa, złoto, kawa …).

 

Obrazy z tego artykułu są w języku obcym, ponieważ test został pierwotnie szybkie klikni?cie wszystko zrealizowany dla francuskiej wersji strony internetowej. Należy jednak pamiętać, że platforma OptionFair dostępna w języku angielskim jest.

Zwrot z inwestycji są o 70% do 85%, co stawia go w środku innych brokerów.

Do dyspozycji 4 rodzaje obrotu. Od bardziej poważna w tym górę / w dół do „One Touch” i „strefa”, jak również krótkoterminowy z terminem zapadalności do „60 sekund”, nie są powszechnie stosowane i idealny dla przedsiębiorców chcących osiągnąć Scalping binarnie Opcje.

 

Z punktu widzenia przydatności platformie, początkującym lub doświadczonym przedsiębiorca znajdzie absolutnie wszystko, czego potrzebuje do przeprowadzania transakcji na rynkach tym bardziej finansowych. Wszystko odbywa się ze sprzedawcami OptionFair; Wybór produktu, dojrzałość, ilość inwestować itp.

Jedyne wyrzuty, że chciałbym zrobić to niezdolność do umieszczenia wielu wykresów na tej samej stronie, co jest interesujące, jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do pracy na wybór dobrze zdefiniowanych produktów.

Ta część, która interesuje wielu peopleis depozyt i wypłata pieniędzy. W rzeczywistości, istnieją ograniczone możliwości z proponowanym kartą kredytową lub przelewem bankowym. Inne możliwości są znacznie rzadsze we Francji, takich jak Western Union lub MoneyGram, dlatego uważam, że niewielu handlowców wybiorą ten rodzaj depozytu i będzie zdecydować się na kartę kredytową, a nie.

 

Wypłaty są realizowane za pomocą karty kredytowej za wartość pierwszej wpłaty i przelewem do końca. Mianowicie, jeden wolny wycofanie jest dozwolone miesięcznie, podczas gdy inni będą podlegać opłatą 30 dolarów. OptionFair jest częścią zaufanych pośredników, thusyou może wykonywać swoje wnioski wycofane bez zmartwień.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, możesz usuni?cie takich skontaktować się z infolinią bezpośrednio poprzez czat i można będzie bezpośredni kontakt z doradcą, który będzie szybko rozwiązać problem.

 

Podsumowując, chcemy